Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 24.5.2017
Nepřítomné třídy012345678
IT3PRPRPRPRPRPRPRPRPR
ITV4AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
VČ3PRPRPRPRPRPRPRPRPR
Nepřítomní učitelé012345678
Chadimová Marie(Absc)-......-....---
Jaborníková Renata(MZ)-HORHORVAPGER-....-
Tinka Jiří(MZ)-----......-
Místnosti mimo provoz012345678
8AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Bališová Kateřina2. hododpadáPSYVČ3
5. hododpadáPSYVČ3
Bednaříková Hana1. hododpadáNJVČ3
Brokeš Zdeněk2. hododpadáPVAIT3
3. hododpadáPVYIT3
4. hodpřesun <<PVYITV2 (IT)(7)z 23.5. 5. hod
4. hododpadáPVYITV4 (IT)
5. hododpadáPVAITV4 (IT)
7. hododpadáPVYITV2 (IT)zrušeno
Cabalová Zuzana1. hododpadáAJIT3
Gergelová Stanislava3. hododpadáEKITV4 (IT)
4. hodsupl. (JAB MZ)VISM2 (I)(4)za odpadlou
4. hododpadáEKVČ3
Horáková Věra1. hodzměna SaZISM2 (SM)(4)
1. hodspojeno (JAB MZ)TKISM2 (I)(4)
2. hodzměna SaZISM2 (SM)(4)
2. hodspojeno (JAB MZ)TKISM2 (I)(4)
3. hodpřesun >>TDISM2 (SM)na 23.5. 3. hod
4. hodpřesun >>TDISM2 (SM)na 23.5. 4. hod
Hrabal Zdeněk3. hodpřesun <<TISM2 (SM)(6)z 23.5. 4. hod
4. hodpřesun <<TISM2 (SM)(6)z 23.5. 3. hod
Markovičová Martina6. hododpadáAJVČ3
Pokorný Jiří3. hododpadáONVČ3
Rafaj Čestmír3. hododpadáICTITV4 (VC)
Sedlová Marie1. hododpadáČJLITV4
2. hododpadáČJLITV4
Sedláková Iva4. hodpřesun <<VSITV2 (VČ)(14)z 7. hod
5. hododpadáCSRITV4 (VC)
7. hodpřesun >>VSITV2 (VČ)na 4. hod
Šrůtka Miroslav7. hododpadáFFVČ3
Svoboda Jan4. hododpadáVSITV4 (VC)
Valtera Pavel3. hodspojeno (JAB MZ)MYEMZ2 (ML)(12)
6. hododpadáTVITV4 (Chl)+
7. hododpadáTVITV4 (Chl)+
Voňková Zdenka4. hododpadáFIT3
Změny v rozvrzích tříd:
EMZ23. hodMYML(12)spojíValtera Pavel(JAB)
6. hodTMLodpadá(JAB)
7. hodTMLodpadá(JAB)
EZF15. hodZELodpadá(TIN)
6. hodZELodpadá(TIN)
7. hodELodpadá(TIN)
ISM21. hodSaZSM(4)změnaHoráková Věra
1. hodTKI(4)spojíHoráková Věra(JAB)
2. hodSaZSM(4)změnaHoráková Věra
2. hodTKI(4)spojíHoráková Věra(JAB)
3. hodTSM(6)přesun <<Hrabal Zdeněkz 23.5. 4. hod
3. hodTDSMpřesun >>na 23.5. 3. hod
4. hodTSM(6)přesun <<Hrabal Zdeněkz 23.5. 3. hod
4. hodVI(4)suplujeGergelová Stanislava(JAB)
4. hodTDSMpřesun >>na 23.5. 4. hod
ITV24. hodVS(14)přesun <<Sedláková Ivaz 7. hod
4. hodPVYIT(7)přesun <<Brokeš Zdeněkz 23.5. 5. hod
4. hodModpadá(CHM)
7. hodVSpřesun >>na 4. hod
7. hodPVYITodpadá(BRO)
IT30.-8. hod Praxe
ITV40.-8. hod Obecná absence třídy
P22. hodModpadá(CHM)
VČ30.-8. hod Praxe